ProTRUCK

ProTruck, Prometeon Türkiye’nin müşterilerine yönelik geliştirdiği hizmetlerini bir çatı altında topladığı markasıdır. Prometeon Türkiye, Premium marka Pirelli ticari lastikleri ile beraber sunduğu hizmetlerle müşterilerinin lastiklerinden en yüksek verimi almalarını sağlayan ve operatif maliyetlerinde tasarruf sağlamaya yönelik hizmetlerden oluşmaktadır.

Hava basıncı,lastik ömrünü direkt olarak etkileyen en önemli unsurdur. ProCorner lastik hava basıncı kontrollerini yaparak, bütün filo müşterilerimizin kendi garajlarında lastik havalarını kontrol altına alabilmesini amaçlayan servisimizdir. Böylece, lastiklerinizden aldığınız performansı iyileştirerek, en büyük gider kalemlerinizden olan, lastik maliyetinizin azalmasına yardımcı olur.

Filo müşterilerimizin garajlarında bulunan araçların lastik kontrollerini yapmayı sağlayan mobil servis hizmetidir. Gerekli saha ölçümü ve raporlama yapması dışında, uzman Fleet Mobile Danışmanı personellerimiz tarafından tespit edilen düşük havaya sahip lastiklerin hava tamamlaması da yapılarak size proaktif hizmet sunar. Böylece, araçlarınız yola çıkmadan; tüm lastik kontrolleri yapılmış olup, araçlarınızın güvenle yolculuğunu yapabilmesi ile birlikte hizmetinizi müşterilerinize zamanında, sorunsuz ve eksiksiz ulaştırmanıza yardımcı olur.

Araç sayısı fazla olan filo müşterilerimizin en önemli htiyaçlarından biri envanter yönetimidir. Fleet Management hizmeti ile filo müşterilerimiz araçlarının altında bulunan tüm lastiklerin bilgilerine sahip olur. Fleet Management sayesinde tüm araçlarınızda bulunan lastiklerin güncel bilgilerini takip edebilmenizin yanında, performans takibi, lastik depo ve stok yönetimi, tüketim bilgileri, birim maliyet hesaplama gibi tüm işlemleri size sunar ve tüm envanterinizi yönetebilmenizi sağlar. Bu hizmet, maliyetlerinizi kontrol altına almanızı aynı zamanda çağımızın en önemli konusu olan bilgi yönetimi yapabilmenizi sağlar.

Prometeon olarak; filo müşterilerimize sunduğumuz lastik analiz yazılımıdır. Lastiğe ilişkin rakip karşılaştırmalı performans analizleri, araç altı lastik inceleme raporları, maliyet projeksiyonları, tasarruf özeti, ve hurdalık analizi raporları ile müşterilere 360 derece profesyonel lastik yönetim hizmeti sunar. Uzman Fleet Mobile danışmanı personelimizin yaptığı çalışmaları ve tespitleri anında müşterimize raporlayabilmesini ve database olarak tutmasını sağlayan Fleet Tech uygulaması sayesinde, lastiklerinizde yaşadığınız kronik sorunları ve kaybınızı tespit ederek , kaybınızı kazanca çevirecek çözüm önerileri sunar.

Garajında lastik atölyesi bulunmayan ve yoğun lastik operasyonuna ihtiyaç duyan filo müşterilerimize yönelik sunduğumuz taşınabilir lastik servisi olan Fleet Cube sayesinde ihtiyacınız olan tüm lastik hizmetlerini uzman yetkili satıcılarımız ve personellerimizle size sunuyoruz. Fleet Cube servisimiz ile birlikte operasyonlarınıza zaman ve kolaylık kazandırarak ana işinize odaklanmanızı amaçlıyoruz.

Filo müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz, Avrupa ve Türkiye çapında 7 gün 24 saat hizmet veren lastik yol yardımı hizmetimizdir. Rekabetçi fiyat seviyesi ve yüksek hizmet kalitesi ile müşterilerimizin çözüm ortağı olarak, yolda kalan aracınızın yoluna kaldığı yerden devam etmesini sağlıyoruz.

Ticari araç sahibi müşterilerimizin maliyetlerini azaltmaya yardımcı olan en önemli unsurlardan biri lastiklerin kaplanması işlemidir. Kaplama markamız Novateck ile lastiklerinize, yetkili lastik kaplama noktalarımızda, kullanmakta olduğunuz Pirelli markalı lastiklerinizle aynı desende kaplama işlemi yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte Pirelli markalı lastiklerinizin Novateck kaplama sırtı ile kaplanması durumunda karkas garantisi de verilmektedir.

Prometeon yetkili satıcıları, ihtiyacınız olan tüm servis hizmetlerini almanızı sağlayan Super Truck servis noktalarıdır. Filo müşterilerimize hizmet verirken aynı zamanda bir değer yaratma vizyonu çerçevesinde çalışan servis noktalarımız, her yerde aynı standartta hizmet almanızı sağlar

Prometeon Türkiye’nin lastiğe dokunan herkese ulaşarak lastik konusundaki farkındalığı artırmak amacıyla yola çıkarak oluşturduğu ProCampus, lastik bakım ve kullanımını içeren temel lastik eğitiminden müşteri memnuniyetine kadar pek çok alanda eğitim vermekte olup; çalışanlarından, iş ortaklarına, müşterilerine ve sürücülere verdiği eğitimlerle sektöre “Lastik Profesörleri” yetiştiren bir eğitim merkezidir.