Yol Hakkında Her Şey

Yoluzmanı.com adresine girerek yol uzmanı hizmetlerinden bilgi almak ve yararlanmak istemeniz sebebiyle bize kişisel verilerinizi vermektesiniz. Prometeon Turkey Endüstriyel ve Ticari Lastikler A.Ş. olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna verdiğimiz önem doğrultusunda bize ilettiğiniz kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak talebinizin yerine getirilmesi, hizmetlerimizin temini ve sözleşmeniz çerçevesinde işlenmekte ve saklanmakta olup, mevzuat uyarınca sözleşmenizin ve verdiğimiz hizmetin gerektirdiği ölçüde yurtiçi veya yurtdışı iş ortakları ve ana ortaklar ile paylaşılabilecektir.

Şirketimiz tarafından toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verilerinize ilişkin olarak Kanun kapsamındaki haklarınızla ilgili Aydınlatma Metnine ve Prometeon KVKK Gizlilik Politikasına http://www.prometeon.com/tyres/tr-tr/truck_bus/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz.

Muvafakatinizi geri almak istemeniz halinde ilgili talebinizi info.tr@prometeon.com adresine mail atarak iletebilirsiniz.

  • Prometeon Aydınlatma Metnine ve Prometeon KVKK Gizlilik Politikasına http://www.prometeon.com/tyres/tr-tr/truck_bus/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşıp bilgi edindim. Yoluzmanı.com adresine girerek yol uzmanı hizmetlerinden yararlanmak istemem sebebiyle ilettiğim kişisel verilerimin yukarıda ve Aydınlatma Metni’nde yazılı amaçlar ile sınırlı olarak kullanılmasına ve yurtiçi veya yurtdışı iş ortakları ve ana ortaklar ile paylaşılmasına izin veriyorum.
  • Kişisel verilerimin; Prometeon’un ve Prometeon grup şirketlerinde yer alan sair şirketlerin gelecekteki ürün teklifleri ve promosyonları hakkında haberdar edilmek amacıyla kullanılmasına/işlenmesine onay veriyorum.
  • Kişisel verilerimin; Prometeon’un belirli ticari ortaklarının gelecekteki ürün teklifleri ve promosyonları hakkında haberdar edilmek amacıyla paylaşılmasına onay veriyorum.