Pro Services

Pro Services, Prometeon’un müşterilerine yönelik geliştirdiği uçtan uca çözümler sunan, dijital ve profesyonel servis hizmetlerini içeren bir değer paketidir. Bu paket içerisinde bulunan hizmet kalemlerimiz aşağıdaki gibidir;

Pro Time, Prometeon’a ait ve bünyesinde 7/24 hizmet veren bir çağrı merkezi barındıran Yol Uzmanı firması tarafından, ağır vasıta araçlara yönelik lastik kaynaklı yol yardım hizmeti sunar. Avrupa ve Türkiye içerisinde hizmet veren Pro Time, standart servis fiyat tarifesi sayesinde yol yardımlarında sürpriz yaşanmasının önüne geçer.

Detaylı Bilgi Al

Pro Check, Prometeon’un müşterilerine sunduğu, araç altında bulunan lastik envanterinin anlık olarak takip edilebildiği, lastiklerin geriye dönük tüm bilgilerini saklayan, stok yönetimi, maliyet analizi, detaylı raporlamalar yapılmasını sağlayan, açık uçlu altyapısı sayesinde tüm sistemlerle entegre çalışabilen, mobil uygulama ve web arayüzü ile sektörde fark yaratan dijital lastik yönetimi programıdır.

Pro Drive, ağır vasıta araç sürücülerinin sürüş alışkanlıklarını ölçüp, altyapısında bulunan yapay zeka teknolojisi sayesinde bu alışkanlıkları iyileştirmeye yönelik, sürüş sırasında proaktif sürücü koçluğu yapan lastik sektöründe ilk ve tek dijital yazılımdır. Pro Drive teknolojisi, filolara yakıt tasarrufu, güvenlik seviyesinde iyileşme ve kaza sayısını düşürme fırsatı ile araç operasyonel giderlerinde tasarruf imkanı sunar.

Pro Retread, Prometeon’un Pirelli marka lastiklere ait sırt desenlerine sahip Prometec kaplama markası ile kaplama hizmeti sunar. Prometeon’un Prometec marka kaplama ürünlerine yönelik sunduğu garanti paketi sayesinde, lastiklere ikinci ömür fırsatı sunarak, karkas ömrü uzar, lastik maliyetleri düşer ve doğaya katkı sunar.

Pro Management sayesinde, Türkiye’nin her noktasında bulunan Prometeon yetkili satıcıları ve servislerinden standart maliyetlerle hizmet alınır. Bu sayede maliyet yönetimi ve bütçeleme gibi konular çok kolaylaşır.

Pro Finance, finansal avantaj paketi ile lastik maliyetleri kolaylıkla yönetilerek, bütçelemeye yönelik alternatif öneriler ve çözümler sunar.

Pro Maintenance lastik bakımı, servisi ve hava basıncı kontrollerini yapmaya yönelik hizmetleri kapsar. Bünyesinde bulunan Fleet Cube, Prometeon tarafından yetiştirilmiş lastik teknisyeni ve tüm servis ekipmanlarını içeren mobil lastik servis noktasıdır. Pro Corner hizmeti, filoların araçlarında takılı lastiklerin hava basıncını, araç yola çıkmadan kontrol edilmesine ve hava basıncının düzenlenmesine olanak verir. Fleet Mobile, Prometeon tarafından yetiştirilmiş saha mühendisleri tarafından, filolara yönelik, rutin lastik kontrolleri yapan ve tespit ettiği sorunları anlık olarak çözerek güven yaratan proaktif bir mobil araç servisidir.

Pro Campus, Prometeon’un İzmit fabrikası bünyesinde bulunan ve alanında son derece yetkin eğitmenler tarafından organize edilen yüz yüze, online ve saha eğitimleri sayesinde, sektörün tüm paydaşlarını lastik konusunda bilgilendirmeye, geliştirmeye ve sektöre kalifiye personel istihdamı konusunda çalışan eğitim merkezi ve programıdır.

Pro Services hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.