Araç Bakımı

Yol Yardım Servisi Pro Time’ın Avantajları

Prometeon tarafından sunulan özel bir yol yardım hizmeti olan Pro Time, hem bireysel ağır vasıta sürücülerinin hem de filoların ihtiyaçlarına yöneliktir. Geniş coğrafi kapsamıyla yurt içinde ve Avrupa genelinde, sabit servis fiyat listesi ve sunduğu yılın her günü günün her saatinde hizmet imkanıyla yol yardım çözümleri sağlamaktadır. Günün her saatinde çağrı merkezi numarası veya WhatsApp uygulaması üzerinden ulaşılabilen Pro Time Yol Uzmanı çağrı merkezi, en geç 2 saat içinde müşterilerine özel çözümler üretmektedir. Aynı zamanda Pro Time; maliyetler, prosedürler, yönetim, kontroller ve dosyalama dahil tüm süreçleri hızlı, planlı ve profesyonel bir şekilde yürüterek yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Pro Time Hizmeti Nedir?

Pro Time, Prometon tarafından filolar ve bireysel ağır vasıta araç kullanıcılarına sunulan bir yol yardım hizmetidir. Sürücülerin yolda karşılaştıkları sorunları çözmek ve seyahatlerini güvenli bir şekilde tamamlamalarını sağlamak için geliştirilmiştir. Hem Türkiye’de hem Avrupa’da lastik kaynaklı yolda kalma durumlarında 7/24 hizmet ve sabit servis fiyat listesi imkanlarıyla sürücülere hızlı ve etkili çözümler sunar. Aynı zamanda Pro Time, sürücülerin ihtiyaçlarına yönelik en uygun hizmeti yerinde veya en yakın servis noktasında sağlar. Sürücülere Pro Time Yol Uzmanı çağrı merkezine ulaştıklarından itibaren en geç 2 saat içerisinde onlara özel çözümler sunar. Yol yardım hizmeti için gerekli prosedür, dosyalama ve kontrol süreçlerini uzman ekibiyle hızlı, planlı ve etkili bir şekilde yönetir.

Pro Time Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

1) Hızlı, Kolay ve Sürekli Erişim

Filolar ve bireysel ağır vasıta araç kullanıcıları Pro Time Yol Uzmanı çağrı merkezini arayarak veya WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj göndererek günün her saatinde anlık olarak yol yardımı talebinde bulunabilirler. Uzman ekiplerden oluşan Pro Time Yol Uzmanı çağrı merkezi, en kısa sürede harekete geçerek en geç 2 saat içerisinde sürücülerin sorunlarına hızlı ve etkili çözümler sunar. Bu sayede sürücüler, beklemek zorunda kalmadan sorunlarını çözebilir ve güvenli bir şekilde yolculuklarına devam edebilirler.

2) Titiz Süreç Planlaması

Pro Time, maliyetlerden prosedürlere, yönetimden kontrollere ve dosyalamaya kadar tüm süreçleri planlamaktadır. Gerekli tüm süreçler, deneyimli ve uzman ekiplerce yönetilir. Bu sayede sürücülerin yol yardım işlemleri hızlı, sorunsuz ve organize bir şekilde yürütülür.

3) Maliyet Kontrolü

Pro Time, sunduğu sabit servis fiyat listesi ile sürücülerin yol yardımı alırken beklenmedik mali yüklerle karşılaşmasını önlemektedir. Sabit servis fiyat listesiyle beraber sürücüler, yol yardım hizmeti almadan önce hangi maliyetlerle karşılaşacaklarını net bir şekilde görebilirler. Bu sayede sürücüler, gereksiz kaynak harcamalarında bulunmaz ve olası maliyetleri önceden hesaplayarak bütçelerini kontrol altında tutabilirler.

4) Geniş Coğrafi Kapsam

Pro Time, hem Türkiye’de hem de Avrupa’da bulunan 10.000’den fazla yetkili satıcı ve mobil servisiyle sürücülere yol yardım hizmeti sunmaktır. Geniş bir coğrafyaya dağılan kapsama alanı sayesinde sürücüler, seyahat rotalarını genişliği fark etmeksizin yol yardım hizmetinden yararlanabilirler.

Pro Time’a Nasıl Üye Olabilirsiniz?

Pro Time üyeliğinden yolculuklarında güvenliği ön planda tutan lojistik şirketleri, filo sahipleri ve bireysel ağır vasıta sürücüleri yararlanabilirler. Bu sayede sürücüler, yolculuklarını herhangi bir sorun yaşamadan güvenle tamamlayabilirler. Pro Time üyeliği hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizdeki ‘’Bizimle İletişime Geçin’’ bölümündeki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Pro Time Çağrı Merkezine Nasıl Ulaşırım?

Doğrudan çağrı merkezi numarasını arayarak veya WhatsApp iletişim hattı üzerinden mesaj göndererek Pro Time Yol Uzmanı çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Pro Time Yol Uzmanı çağrı merkezi ekibi, karşılaştığınız beklenmedik yol sorunlarına karşı en geç 2 saat içinde sizlere profesyonel, hızlı ve müşteri odaklı çözümler sunmak adına 7/24 hizmetinizdedir.

Pro Time, filoların ve bireysel ağır vasıta sürücülerinin yolculuklarının kesintiye uğramamasını ve yolda güvende olmalarını sağlayan bir yol yardım hizmetidir. Yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve kaliteli hizmet prensibiyle çalışır. Pro Time; 7/24 ulaşılabilir Pro Time Yol Uzmanı çağrı merkezi, titiz süreç planlaması, sabit servis listesi ve geniş coğrafi kapsamıyla her koşulda yolda kalanların yanında olmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsiniz