Yolculuk Rehberi

Balıkesir-Afyonkarahisar Arası Dinlenme Tesisleri

Arabayla yaklaşık 4.5, otobüsle 6-7 saat süren Balıkesir- Afyonkarahisar arası yolculuklarda mola vermek istediğinizde uğrayabileceğiniz 4 dinlenme tesisini sizin için derledik.

Karagül Dinlenme Tesisleri (Susurluk – Balıkesir)

Balıkesir’den Afyon’a giderken Balıkesir-Bursa karayolu üzerinde yer alan Karagül Dinlenme Tesisleri, oldukça tercih edilen ve Kamil Koç gibi firmaların kullandığı dinlenme tesisleri arasında yer alıyor. Aynı şekilde Afyon’da Balıkesir’e giderken de uğrayabileceğiniz tesisleri mevcut. Haftanın 7 günü 24 saat açık olan dinlenme tesisinde açık büfe yemek yiyebileceğiniz bir restaurant, alışveriş yapabileceğiniz bir market bulunuyor. WC ücreti 2 TL. Yol tarifi ve tesis fotoğraflarını incelemek isterseniz buraya tıklayarak web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Genç Ömür Dinlenme Tesisleri (Bozüyük – Bilecik)

Yine Balıkesir’den Afyon’a giderken ya da dönerken ziyaret edebileceğiniz bir başka dinlenme tesisi olan Genç Ömür Dinlenme Tesisleri, Afyon’a yaklaşık 2 saat uzaklıkta yer alıyor. Yemek yiyip, hediyelik eşya bakabileceğiniz alanları bulunuyor. WC ücreti 1.5 TL. Otoparkında arabanız bahşiş karşılığı yıkanıyor. Yol tarifi ve tesis fotoğraflarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Festiva Outlet (Susurluk – Balıkesir)

Balıkesir’e yaklaştığınızda ihtiyaçlarınızı gidermek için uğrayacağınız işlek bir dinlenme tesisi olan Festiva Outlet, yemek yeme alanları ve alışveriş yapabileceğiniz marka mağazalarıyla gün içerisinde oldukça kalabalık oluyor. WC ücreti 2 TL. Festiva Outlet’e uğrayanlar çibörek ve ayran yemeden ayrılmıyor. Buraya tıklayarak tesis hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Zeki Bayrak Dinlenme Tesisler (Bozüyük – Bilecik)

Balıkesir/Afyon arası yolculukların vazgeçilmez mola noktası Bilecik’te bulunan Zeki Bayrak Dinlenme tesisleri, Bozüyük Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü altında hizmet veriyor. Pandemi nedeniyle haftanın bazı günleri restaurant kısmı kullanıma kapalı olsa da, mescid ve WC her zaman hizmette. Tesis fotoğrafları ve yol tarifi için Facebook sayfalarını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz