Yolculuk Rehberi

En Hesaplı Dinlenme Tesisleri

Uzun yol şoförleri için dinlenme tesislerinin önemi çok büyüktür. Ne de olsa saatlerce süren yolculuğun ardından vücudunuzun dinlenmeye ve yenilenmeye ihtiyacı var. Bu durumda aynı manzaranın hiç değişmediği bir yolculuğun ortasında aniden karşınıza çıkan dinlenme tesisleri herkese bir vaha gibi gelecektir. Fakat elbette bu tesislerin de kimisi çok iyiyken kiminin hizmeti de vasat. Bu yüzden yolculuğun rotasını doğru çizmek, bunu yaparken de yol üstündeki dinlenme tesislerini araştırıp en iyilerini seçmek gerekir.

İyi bir tesis ararken aynı zamanda ücretlerin de uygun olmasını bekleriz. Dinlenme tesislerini seçerken standartlarımızı karşılayan ve en hesaplı dinlenme tesislerini bulmak hepimizin isteği. Bu konuda dikkat edilecek birkaç nokta var. Öncelikle belli bir temizlik ve hizmet kalitesinin olduğu tesislerde market fiyatlarının da uygun olması tercih edilir. Yol üstünde başka bir tesisin kilometrelerce uzak olduğunu düşünerek satış yapılan ürünlerin fiyatları artırılabilir. Aynı şekilde temiz ve lezzetli yemekleri olan bir restorana sahip dinlenme tesisinin bir yandan da mönüsündeki fiyatların kontrol edilmesi gerekiyor. Ek hizmetlerden, araç temizleme ya da tuvalet gibi imkanlar için nasıl bir ücretlendirme yapıldığı o dinlenme tesisinin hesaplılığı açısından önemli bilgiler verecektir. Peki en hesaplı dinlenme tesisleri hangileri?

Köfteci Yusuf

Hem verdikleri hizmethem de fiyatları ile uzun yol şoförleri için en uygun dinlenme tesisleri sıralamasının başındaKöfteci Yusuf gelecektir. Tüm Türkiye’ye yayılmış 100’den fazla tesisi ile zincir marka olmanın güvenini sağlarken geniş ürün yelpazesini uygun fiyatlarla sunuyor.

Orhan Ağaçlı Dinlenme Tesisleri

Ankara Adana yolculuğu yapanların yakından tanıyacağı Orhan Ağaçlı Dinlenme Tesisleri hem uygun fiyatlar hem iyi bir hizmet hem de harika bir manzara sunuyor.

Cumhuriyet Dinlenme Tesisi

Ankara Afyon yolundaki Cumhuriyet Dinlenme Tesisi ziyaretçilerinden oldukça yüksek puan alıyor. Bunun sebebi elbette gösterdiği iyi hizmet ve uygun fiyatları. Birçok tesiste ücretli olan tuvaletleri ücretsiz olarak kullandırması da uzun yol şoförleri arasında takdir toplamasını sağlıyor.

Anadolu Mola Tesisleri

Güler yüzlü çalışanları ve geniş bir yelpazede ürünleri uygun fiyatlar ile sunması Anadolu Mola Tesisleri’ni yolculuk yapanların uğrak yeri haline getiriyor.

En hesaplı dinlenme tesisleri için tüm ülkeye yayılmış daha onlarca örnek vermek mümkün. Uzun yol şoförlerine düşen yolculuklarını planlarken dinlenme tesislerini de dikkate alarak nerede duracaklarını seçmek ve bu yerler hakkında daha önce yapılmış yorumları araştırmak olacaktır.

Bunları da beğenebilirsiniz