Genel

İlham Kaynağı Altı Kamyoncu Influencer

Artık her alanda olduğu gibi uzun yol şoförleri arasında da sosyal medya hesapları ile öne çıkan birçok isim var. Yaptıkları işi seven ve yolculuklarını paylaşırken bir yandan hobileri ile ilgilenen bu isimlere bir göz atmalısınız. Bu influencerlar Instagram’da paylaştıkları resim ve videolarla hem araçlarını, geçtikleri yolları ve bu yolculuklar boyunca edindikleri bilgileri bizlere sunuyor hem de YouTube videoları ile yolda geçen keyifli dakikalarına ortak olmamıza olanak sağlıyor.

O halde sizler için seçtiğimiz ilham veren altı kamyoncu hesabını takibe başlamaya ne dersiniz?

Nazım Zeki Uysal

Uzun yol şoförü dendiğinde akla hemen kırmızı kamyonu ile gönül bağı her fotoğrafında görülen Nazım Zeki Uysal geliyor. YouTube kanalında yayınladığı videolar ile hem kamyon şoförlüğünün nasıl bir hayat olduğunu tüm izleyicilerine gösteriyor hem de büyük araçlar hakkında birçok yeni bilgi edinmenizi sağlıyor. Araçlarına misafir olmak için otostop çekmenize gerek yok. Hem yolu izleyip hem sohbetlerini dinleyebileceğiniz bir videosunu açın yeter. Nazım Zeki Uysal’ın Youtube kanalına ulaşmak için tıklayınız.

Volkan Sarıca

Uzun yol şoförleri arasında sosyal medya hesaplarıyla ünlenen diğer bir isim de Volkan Sarıca. Kendisi, kamyonunu kişiselleştirmek için birçok yol deneyen şoförlerin keyifle takip edebileceği bir isim. Volkan Sarıca’nın Youtube kanalına ulaşmak için tıklayınız.

Gülfem Zengin

Listemizin çok özel isimlerinden biri de Gülfem Zengin! Kendisi şoförlük mesleğinin erkeklere özgü olduğu konusunda oluşan algıları kırmakta oldukça başarılı.Yalnızca ülkemizde değil dünyada da erkeklerin ilgi gösterdiği bir meslek olan uzun yol şoförlüğünü en iyi şekilde devam ettiren Gülfem cinsiyetin hiçbir şeyi belirlemediğini bir defa daha gösteriyor. YouTube kanalı ile deneyimlerini bizlerle paylaşan Gülfem Zengin, hoş sohbeti ile videolarıyla yüzlerimizi güldürüyor. Gülfem Zengin’nin Youtube kanalına ulaşmak için tıklayınız.

Tanju Akdoğan

Instagram takipçi sayısı milyonu aşan Tanju Akdoğan da sevilen kamyon şoförlerinden. Siyah kamyonu ile harika fotoğraflar paylaşırken diğer motorlu araçlarla da arasının iyi olduğunu gösteriyor. Youtube kanalı uzun süredir hareketsiz ancak mutlaka Instagram hesabı çok daha aktif. Tanju Akdoğan’nın Youtube kanalına ulaşmak için tıklayınız. 

Yiğit Yusuf Gölbaş

Uzun yollar müziksiz olmaz, Yiğit Yusuf Gölbaş ise bu fikri gönülden destekleyerek yolculuklarına kendi müziğini katıyor. Bir yandan direksiyon sallarken bir yandan güzel sesi ve çaldığı gitarı ile takipçilerini mest ediyor. Yiğit Yusuf Gölbaş’ın Youtube kanalına ulaşmak için tıklayınız.

Turk Trucker

Uzun yıllar şoförlük mesleğini icra eden Turk Trucker hem deneyimlerini paylaşarak bu meslek hakkında merak edilenleri anlatıyor hem de Amerika’da yaşam hakkında püf noktalar sunuyor. Turk Trucker Youtube kanalına ulaşmak için tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsiniz