Genel

Kamyon Taşımacılığı İçin Popüler YouTube Kanalları

Smart Trucking Channel

Deneyimli kamyon şoförleri için ipuçları ve tavsiyelerin bulunduğu kanalda; ayrıca yeni, eski ve klasik birçok kamyon modeli hakkında bilgiye yer veriliyor.

William de Zeeuw

Düzenli olarak Norveç ile Hollanda arasında kamyon şoförlüğü yapan William de Zeeuw, yoldaki deneyimlerini ve endüstri hakkındaki bilgilerini takipçileriyle paylaşıyor.

Big Rig Videos

Eski bir uzun yol şoförü olan .Christopher E. Fiffie tarafından kurulan Big Rig Videos, kamyon taşımacılığıyla ilgilenen kişiler için mutlaka takip edilmesi gereken kanallar arasında bulunuyor.

Trucker Josh VLOGS

Trucker Josh, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da yaptığı kamyon yolculuklarını günlük vloglar olarak kanalında yayınlıyor.

Tow Piglet

Kamyoncu ve aynı zamanda bir YouTuber olan Tow Piglet, kamyon taşımacılığı ile ilgili ipuçlarını ve tavsiyelerini kanalında paylaşıyor. Yaklaşık 140 bin bulanan Tow Piglet, kamyon taşımacılığıyla ilgili Youtube’un hızlı büyüyen kanalları arasında yer alıyor.

Luke C in a HGV

Youtube’da yaklaşık olarak 50 bin abonesi bulanan Luke C, kamyon şoförü olmak isteyen ve mesleğe yeni başlayan kişiler için deneyimlerini kanalında paylaşıyor.

Bunları da beğenebilirsiniz