Yolculuk Rehberi

Samsun – Konya Arası Dinlenme Tesisleri 

Kısa ya da uzun süreli yolculuk fark etmeden, dinlenme tesisleri birçok ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayacak yerlerdir.

Samsun-Konya arası yolculuklarda özellikle Sungurlu bölgesi sıklıkla mola verilen bir bölgedir. Dinlenme tesislerinin sıklıkla bulunduğu bölgede Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisleri tercih edebileceğiniz onlarca alternatiften bir tanesidir.

Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisleri Konumu

Sungurlu Dağ Dinlenme Tesislerinin nerede olduğunu merak ediyorsanız kolaylıkla açık adresine ve iletişim bilgilerine de erişebilirsiniz. 

Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisi Samsun’dan Ankara, Kırıkkale, Konya, Antalya şehirlerine yapacağınız özel araç ya da otobüs yolculuklarında tercih edebileceğiniz mola yeri ve dinlenme tesisidir.

Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisleri Telefon Numarası: 0364 339 20 10

Adres: Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisi 19300 Karakaya Köyü Sungurlu / Çorum

İnternet sitesine sahip bu dinlenme tesisinin imkanlarını sitesinden inceleyebilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Sungurlu Dağ mola yeri Yozgat’a 82,  Kırıkkale’ye 117, Çankırı’ya 123, Ankara’ya 191, Çorum’a 53 km mesafede bulunmaktadır.

Her dinlenme tesisinde olduğu gibi lokanta, cafe, wc, mescid ve benzeri imkanlar Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisleri’nde de mevcuttur. 

Dinlenme tesisinin içinde günlük olarak hazırlanan yemekler tesise uğrayan yolculara sunulduğu için uygun fiyatlı bir lokanta bölümü bulunmaktadır. 

Birçok otobüs firması tarafından tercih edilen Sungurlu Dağ Dinlenme  Tesisleri’nde hediyelik eşya alışverişi yapabilir, market kısmından ihtiyaçlarınızı giderebilir ve lokanta kısmında yemek yiyebilirsiniz. 

Samsun – Konya arası yolculuklarda sıklıkla mola verilen bölgelerden biri de Kırıkkale bölgesidir. Dinlenme tesislerinin sıklıkla bulunduğu bölgede Yıldırımlar Dinlenme Tesisleri tercih edebileceğiniz onlarca alternatiften bir tanesidir.

Yıldırımlar Dinlenme Tesisleri Konumu

Samsun-Antalya arası yolculuklarda mola için kullanılan duraklardan bir tanesi de Kırıkkale’dir. Mola tesislerinin bolca bulunduğu Kırıkkkale’de tercihinizi Yıldırımlar Dinlenme Tesisleri’nden yana kullanabilirsiniz. Yıldırımlar Dinlenme Tesisleri, Kırıkkale’nin Yahşihan ilçe sınırları içinde yer almaktadır. Ana yol üzerinde olduğundan dolayı ulaşımı oldukça kolaydır. 

Yıldırımlar Dinlenme Tesisi’nde Antalya yolculuklarınızın yanı sıra Kayseri, Ankara, Yozgat, Sivas şehirlerine yapacağınız yolculuklar sırasında da mola verebilirsiniz.

Yıldırımlar Dinlenme Tesisleri Ankara’ya 58,  Kırşehir’e 126, Yozgat’a 157, Çankırı’ya 100, Kırıkkale’ye 22 km mesafede bulunmaktadır.

Adres: 71455 Irmak Köyü Yahşihan / Kırıkkale

Dinlenme tesisi içerisindeki kalitenin yüksek olması ve bir çok alanda hizmet seçeneğinin olması sayesinde ona gelen araçlar içindeki yolcular da rahat bir şekilde ihtiyaçlarını giderirler.

Dinlenme tesisinde kaliteli ve çeşitli hizmetler yer alır. Rahat ve temiz bir mola deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

Lokanta kısmında uygun fiyatlı ve çeşitli yemekler arasından seçiminizi yapabilir, hediyelik eşya kısmından alışveriş yapabilir ve ibadetleriniz için mescid kısmını kullanabilirsiniz.

Alışveriş yapmanız için bir başka alternatif olan market de bulunan tesiste, ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Ayrıca aracınıza yakıt alabileceğiniz ve isterseniz temizletebileceğiniz bir akaryakıt istasyonu da tesis içerisinde yer almaktadır.

Bunları da beğenebilirsiniz